Belevingsdienst 6 april

Op dit moment houdt het ons allemaal bezig: de ellende die de mensen in Oekraïne doormaken. Verdrietige beelden vliegen ons om de oren. En nu deze oorlog zo dichtbij woedt, vergeten we soms bijna dat er op veel meer plekken in de wereld mensen zich staande proberen te houden in soms een heleboel ellende en verdriet. En heus niet alleen in het buitenland, ook in ons eigen land en onze eigen buurt. Toch kunnen we geïnspireerd en ontroerd raken door het vertrouwen en de hoop waar deze mensen soms toch zó sterk aan vasthouden. In deze belevingsdienst gaan we daar eens op inzoomen. Want…een beetje bemoediging kan geen kwaad in deze bange tijden. Wees welkom in de belevingsdienst op 3 april in de Schutse of online op https://kerkdienstgemist.nl/stations/2233-Protestantse-Gemeente-Appelscha ! Er is weer inloop vanaf 9.30 uur, gezellig onder het het genot van een praatje en een kopje koffie/thee/limonade. Ook is er kindernevendienst.

< Terug naar berichten