Belevingsdienst 6 februari om 10.00 uur

Ik zie, Ik zie wat jij niet ziet…

Jong en oud, we zijn er allemaal druk mee: hoe zien we onszelf en hoe willen we graag overkomen op anderen? Het kan ons soms flink onzeker maken. Helemaal wanneer we weleens een deuk(je) hebben opgelopen door nare opmerkingen over onze buitenkant. En zelf maken we ons er wellicht ook weleens schuldig aan: een oordeel over iemand hebben puur gebaseerd op de buitenkant van diegene. In deze belevingsdienst gaan we ons hier eens in verdiepen. Met wat voor ogen kijken wij naar onszelf en naar elkaar? We gaan ook luisteren naar wat de Bijbel ons vertelt over hoe Gód kijkt. En wat Híj dan ziet. Wie weet gaan we er wel een beetje anders door kijken en leren we waarom we sommige dingen van onze schouders kunnen laten afglijden, zodat we diezelfde schouders weer makkelijker kunnen zetten onder dingen die écht belangrijk zijn. Ben jij ook nieuwsgierig? Zorg dan dat je erbij bent, online (via www.kerkdienstgemist.nl) of in de kerk (er mogen weer 50 mensen samenkomen in de kerk) op zondag 6 februari om 10.00 uur! Er is kindernevendienst.

< Terug naar berichten