Belevingsdienst 7 november 2021

DOE maar gewoon!”

Hoe vaak zeggen we niet: “Doe maar gewoon!”. We vullen het dan in ons zelf aan met: “dan doe je al lang gek genoeg!”.

Dan draaien we ons om en we doen het dan toch maar niet. Want je nek uitsteken, is best eng.

Maar waarom doe je het niet gewoon?! Dat is wat Jacobus zegt: “DOE het maar gewoon!”. Geloof is meer dan een theorie.

Als je Christen bent, wees het maar gewoon. Misschien verrassen anderen je wel. Worden ze nieuwsgierig.

In deze belevingsdienst maken we kennis met freerunner Rutger Schipper. Hij zegt: ”Het is juist COOL om VOOR JEZUS te kiezen”. Om een goeie freerunner te worden, moet er flink geoefend worden. Misschien geldt dat ook wel voor geloven.

Misschien ben je als vader of moeder wel jaloers op deze jonge Rutger. Je zou misschien wel met rooie oortjes luisteren als je eigen zoon of dochter met zo’n geloofsverhaal op de proppen komt. Reden te meer om nu te luisteren en kennis te maken met freerunner Rutger.

Praten over Jezus. We mogen het gewoon DOEN. En misschien ook wel JEZUS naDOEN.

 

Je bent van harte welkom in De Schutse vanaf 9.30 voor een kopje koffie, thee of limonade. Om 10.00 begint de dienst en er is kindernevendienst! De dienst is ook mee te beleven via https://kerkdienstgemist.nl/stations/2233-Protestantse-Gemeente-Appelscha.

< Terug naar berichten