Orde van dienst

Orde van dienst

Hier leest u de liturgie van de dienst voor de komende dienst in de Schutse.

 

Belevingsdienst 2 oktober 2022

Belevingsdienst 2 oktober 22

Zomerdiensten in De Koele

Ons prachtige dorp Appelscha heeft de rijkdom van het Openluchttheater De Koele. Samen met RCN “De Roggeberg” houdt de Protestantse Gemeente Appelscha in de maanden juli en augustus haar kerkdiensten gezamenlijk in De Koele. Als thema hebben we dit jaar gekozen voor...

Zondag 5 juni Pinksterdienst in het Openluchttheater de Koele te Appelscha!

Traditioneel vinden op de Pinksterzondagen een openluchtdienst plaats in Appelscha. Dit jaar de eerste openluchtdienst in een serie van 8 diensten in 2022! Georganiseerd  door RCN De Roggeberg samen met De Protestantse Gemeente Appelscha.   Voorgangers zijn : mw....

Opvang Oekraïners + Oproep

Samen met onze Oekraïense gasten kerk-zijn Als Protestantse Gemeente Appelscha willen we samen met iedereen uit ons dorp een rol spelen zodat onze Oekraïense gasten zich binnen onze dorpsmuren thuis voelen. En ieder die ons daarbij kan helpen, is welkom te helpen. We...

Wat zijn we blij elkaar weer in onze vieringen te ontmoeten

Vaak zijn we veel te ingetogen. Wat zijn we blij en dankbaar in onze vieringen weer veel mensen te mogen ontmoeten. We zingen weer naar hartenlust. Dat is echt heel fijn. Dus als u zin hebt om één van onze vieringen bij te wonen?   Wees welkom. We hoeven ons niet...

Terugblik Oekraïns pasen 24 april

Zondagmiddag 24 april mochten we samen met onze Oekraïnse gasten Paasfeest vieren. Natuurlijk een spannend moment. In de afgelopen week was ik wat vaker in Hotel Appelscha te vinden aan een tafel. Om te overleggen met één van de gasten. Van onze eigen liederen weet ik...

Samen optrekken met onze Oekraïense gasten

Samen met onze Oekraïense gasten kerk-zijn Het was van begin af aan duidelijk dat we als Protestantse Gemeente Appelscha een rol wilden (en misschien ook wel moesten) vervullen in de opvang van deze groep vluchtelingen (verder: onze gasten). Hoe delen we ons...

Drie Heilige Dagen

De Veertigdagentijd In de afgelopen weken hebben we misschien zelf ook geprobeerd dichter bij Jezus te komen. Misschien heel bewust meer tijd voor je zelf, meer tijd voor de ander. Minder gegeten. Niet gerookt. Meer gefietst en minder in de auto. Meer in de Bijbel...

Agenda Stille week

Nu Corona verder weg is en alles weer een beetje kan en mag, gaan we samen vieren.   STILLE WEEK   Palmzondag 10 april, 09.30 uur. De jeugd maakt ieder een Palmpaasstok.   Palmzondag, 10 april, Aanvang 19.30 uur. Met prachtige liederen gaan we zingend...

Belevingsdienst 6 april

Op dit moment houdt het ons allemaal bezig: de ellende die de mensen in Oekraïne doormaken. Verdrietige beelden vliegen ons om de oren. En nu deze oorlog zo dichtbij woedt, vergeten we soms bijna dat er op veel meer plekken in de wereld mensen zich staande proberen te...