Houd moed. Heb lief!

Lieve mensen,

In deze dagen van de corona-crisis is contact houden niet voor iedereen even eenvoudig. Vandaar dit prikbord op de website van onze kerk.
Hier kunt u kleine berichtjes achterlaten voor andere gemeenteleden.

Een bemoediging, een groet. Misschien wilt u hulp bieden aan wie dat nodig heeft? Even wat extra boodschapjes doen, een rondje lopen met de hond of voor iemand langs de apotheek. Misschien kunt u juist wat hulp gebruiken bij uw dagelijkse activiteiten, omdat voor u nu boodschappen doen risicovol is geworden.

Misschien wilt u een gebed delen of een gedachte of gedicht. Wilt u iemand groeten of gewoon naar de hele gemeente zwaaien. Dat kan dan allemaal hieronder!

Onder aan de pagina kunt u uw bericht invullen en posten. Laat zonder schroom van u horen!

NB: deze pagina staat open voor alle mogelijke bezoekers, net als het prikbord in de supermarkt, dus ben alstublieft terughoudend met uw persoonlijke informatie, zoals (email)adressen of telefoonnummers.
Daarnaast: elke reactie wordt gemodereerd. Het kan even duren voor u uw bericht op deze pagina ziet verschijnen. Dank voor uw begrip.

< Terug naar berichten